Lennart Jirlow färglitografi

163781

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Paret på balkongen", signerad L Jirlow, epreuve d'artiste, färglitografi, 46x61cm, Mourlot

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (8 bud)
589553
3 200
585844
589425
585844
2 800
588925
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.