Lennart Jirlow färglitografi

163780

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Fönsterutsikt - Provence", signerad L Jirlow, 365/400, färglitografi, 55x38 cm, Mourlot

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (4 bud)

589614
2 600
588940
2 400
584769
584568

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.