Oidentifierad konstnär oljemålning

162926

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med figurer, monogramsignerad WJW, olja på duk, 40x60 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
602049
4 400
602003
601748
601716
500
601624
450

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.