Oidentifierad konstnär oljemålning

162926

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med figurer, monogramsignerad WJW, olja på duk, 40x60 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
602049
4 400
602003
601748
601716
500
601624
450

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer