Albin Amelin akvarell

162811

AMELIN, Albin ( 1902 - 1975): Sittande modell, signerad och daterad Amelin - 30, akvarell, 48x62 cm

Konst, Måleri

Albin Amelin akvarell

Budhistorik (16 bud)
603920
3 800
603917
3 600
603693
3 400
599461
2 800
599460
2 600

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer