Albin Amelin akvarell

162811

AMELIN, Albin ( 1902 - 1975): Sittande modell, signerad och daterad Amelin - 30, akvarell, 48x62 cm

Konst, Måleri

Albin Amelin akvarell

Budhistorik (16 bud)
603920
3 800
603917
3 600
603693
3 400
599461
2 800
599460
2 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.