Porträtt av friherre Gustaf af Ugglas

160424

F. SMITH efter Georg von Rosen: Porträtt av överståthållaren friherre Gustaf af Ugglas (1820-1895), signerad Georg von Rosen pinx F. Smith cop., olja på duk, 130x100 cm

Konst, Vapen/Medaljer

Budhistorik (13 bud)
604247
5 000
603263
4 800
604243
4 800
603263
4 600
603729
4 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.