Antoine Fanart oljemålning

149464

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med vandrare, otydligt signerad, olja på duk, 25x39 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Färgbortfall

Konst, Måleri

Antoine Fanart oljemålning

Budhistorik (9 bud)
464793
1 800
465196
1 700
464793
465194
1 400
464793

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.