Miniatyr oljemålning

149400

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogsmotiv, monogramsignerad och daterad 1807, olja på duk, oval, 16x19,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Färgbortfall

Konst, Måleri

Miniatyr oljemålning

Budhistorik (4 bud)

463796
456454
454800
454717

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.