Miniatyr oljemålning

149360

MINIATYR, England (1800-tal): Vilande man, olja på pannå, 5x7,5 cm; enligt etikett och rampåskrift Mulready;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Ett skrapmärke

Konst, Måleri

Miniatyr oljemålning
Budhistorik (2 bud)

454799
750
454718

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.