Oidentifierad konstnär oljemålning

149325

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 30x19 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Skrapmärken

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

463937
454809
950

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.