Målning 1800-tal

149307

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal, möljgen Thomas WADE 1829-1891): Rastande sällskap, signerad och daterad T Wade 71, olja på duk, 30x50 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
466188
1 700
465210
1 600
465900
1 600
465210
465209

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.