Ljusstakar senempire

149304

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 27 cm

Buckla.

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar senempire

Budhistorik (2 bud)

454333
454141
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.