Ljusstakar senempire

149302

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 26,5 cm

Ljushattarna något skeva och bucklade

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar senempire

Budhistorik (10 bud)
460950
462424
2 800
460950
2 600
462415
2 400
460950

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.