Yuliy Yulevich Klever oljemålning

149297

KLEVER, Yuliy Yulevich (1850-1924): hans art, Solnedgång, olja på pannå, 24x15 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Skrapmärke

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
463853
2 400
463079
463844
463079
1 900
463843
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.