Målning

149296

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap mer åkerarbete, otydligt signerad, olja på pannå, 45x59 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (16 bud)
466380
3 200
466298
2 800
465915
2 600
465914
2 400
465913

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.