Édouard Frere målning

149290

FRERE, Édouard (1837-1894): "Maison et ruins au crepuscule", signerad och daterad 63, olja på duk, 28x45 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Uppfodrad duk, skrapmärken

Konst, Måleri

Édouard Frere målning

Budhistorik (5 bud)
466350
3 200
466349
466347
456987
456986

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.