Oidentifierad konstnär oljemålning

149283

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Flodlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 38x46 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (17 bud)
463938
463935
1 900
463929
1 800
463927
1 700
463921
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.