Målning 1900-tal

149267

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med syende kvinnor, olja på duk, 45x55 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Målning 1900-tal

Budhistorik (26 bud)
465124
3 400
465119
3 200
465118
465110
2 800
465115
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.