Målning 1800

149253

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Dam med hatt, olja på duk, 45x39 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Målning 1800

Budhistorik (18 bud)
465051
465043
3 800
465028
3 600
465038
3 600
465028
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.