Elisabeth Sonrel gouache

149211

SONREL, Elisabeth (Frankrike 1874-1953): Ung kvinna i landskap med påfåglar och duvor, signerad Elisabeth Sonrel, gouache, 46x31 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Elisabeth Sonrel gouache

Budhistorik (16 bud)
464936
8 000
464934
7 000
464932
6 800
464931
6 600
464928
6 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.