Albert Edouard oljemålningar

149206

EDOUARD, Albert (född 1845): tillskrivna, Allegorier, 1 par, bär signatur, olja på duk, 43,5x23,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Albert Edouard oljemålningar

Budhistorik (26 bud)
462557
7 200
462548
7 000
462556
7 000
462548
6 800
462555
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.