Müller-Kurzwelly tillskriven oljemålning

149190

MÜLLER-KURZWELLY, Konrad Alexander (1855-1914) tillskriven:
Vid stranden, bär signatur, olja på duk fäst på papp, 18x27 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
462477
1 900
462463
1 800
462463
1 600
462430
454765

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.