Oidentifierad konstnär oljemålning

149184

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka och katt, otydligt signerad, olja på pannå, 29,5x24,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
461594
2 600
454763
2 400
454763
453633
453633
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.