Målning 1800-tal

149161

MONOGRAMISTEN CS (1800-tal): Marint motiv, signerad och daterad 56, olja på duk, 49x39 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

dubblerad

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
465002
7 400
464944
7 200
464999
7 000
464944
6 800
463942
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.