Lucien Biva oljemålning

149153

BIVA, Lucien (1879-1976): Rosor i vas, signerad och daterad. Lucien Biva 1899, olja på duk, 49x59 cm

Konst, Måleri

Lucien Biva oljemålning

Budhistorik (24 bud)
451796
5 600
451787
5 400
451785
5 200
451785
4 800
451786
4 600

Slutpris SEK:
5 600
509 EUR, 588 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.