Jules Dupré olja

149149

DUPRÉ, Jules (1811-1889): Ferme dans un paysage, signerad, olja på duk, 49x69 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Jules Dupré olja

Budhistorik (16 bud)
464897
19 500
464905
19 000
464897
18 500
464903
18 000
464897
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.