James Peter Quinn olja

149096

QUINN, James Peter (1871-1951): Familjescen, signerad, olja på duk, 64x48 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

James Peter Quinn olja

Budhistorik (11 bud)
463715
6 400
463422
6 000
463416
5 000
463412
4 400
463392
3 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.