Målning

149086

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Syende kvinna, signerad Münchhausen, olja på duk, 79x117 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (7 bud)
463703
3 200
463702
463700
2 800
457724
2 600
454791
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.