Reseur

149083

EUROPA RESEUR, märkt på urtavlan, omkring 1960-tal, ankargång, 7 jewels, silverfärgad urtavla med streck och arabiska siffror, visare för alarm, boett i förgylld mässing i utragbart fodral klätt med horn, märkt 1943 - 1963, 6x13 cm utdragen

Defekt ställskruv för väckning

Klockor/Ur

Reseur

Budhistorik (13 bud)
464446
950
464056
900
464441
850
464056
464436
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.