Målning 1900

149060

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Kvinna med rött parasoll, spår av signatur, olja på duk, 54x44 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Dubblerad

Konst, Måleri

Målning 1900
Budhistorik (7 bud)
463631
1 800
463397
1 700
463397
463350
457494

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.