Oidentifierad konstnär oljemålning

149044

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Marknad längs Seine, Paris, monogramsignerad och daterad 47, olja på duk, 24x32,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
462305
650
454755
600
462304
600
454755
550
462303
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.