Jean-Francois Taelemans oljemålning

149036

TAELEMANS, Jean-Francois (1851-1931): Vinterlandskap med hus, signerad F. Taelemans, olja på pannå, 24x33 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
462762
1 900
459721
1 800
462519
1 700
459721
1 300
461198

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.