Oidentifierad konstnär oljemålning

149021

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Blomstermarknad, olja på duk, 31x40,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (25 bud)
458444
458443
2 800
458441
2 600
458440
2 400
458438

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.