Oidentifierad konstnär oljemålning

148994

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Berglandskap, bär otydlig signatur, olja på pannå, 14,5x14,5 cm
Proveniens: Moderne Galerie, Heinrich Tannhauser, München.
Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (38 bud)
462671
8 200
462669
8 000
462669
7 400
462667
7 200
462666
7 000

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.