Oidentifierad konstnär oljemålning

148947

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Handarbetande kvinna, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, 33x23,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
462502
462504
1 900
462502
1 800
462503
1 700
462502
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.