Hermann Reisz oljemålning

148901

REISZ, Hermann (1865-1920): Kor med vagn, signerad H. Reisz, olja på pannå, 15,5x23,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Hermann Reisz oljemålning

Budhistorik (10 bud)
461692
1 700
461688
1 600
461685
461529
1 400
461684
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.