Målning 1900-tal

148879

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Havsutsikt med segelbåtar, monogramsignerad K.D, olja på pannå, 14x23,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Ytsmuts

Konst, Måleri

Målning 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
464550
464549
1 400
464548
1 300
464543
464547

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.