Målning

148874

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med väderkvarn, otydlig signatur, olja på pannå, 23,5x17,5 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

färgmärken längs ramen

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (2 bud)

451693
451678

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.