Laura Daisy Strutt akvarell

148868

STRUTT, Laura Daisy (1855-1920) tillskriven: Fåglar, signerad L Daisy, akvarell och täckvitt, 20x17 cm; etikett atergo;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Laura Daisy Strutt akvarell

Budhistorik (5 bud)
460637
461061
1 400
460637
453343
453342

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.