Axel Törneman blandteknik

148857

TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Man vid häst, signerad Törneman, blandteknik på papper, 27x36 cm;
Proveniens: Rapps Konsthandel enligt påskrift, svensk privatsamling

Axel Törneman blandteknik

Budhistorik (9 bud)
460482
461590
1 400
460482
1 300
461588
460482

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.