Målning 1800-tal

148836

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Höstlandskap med vandrare, signerad , olja på pannå, 26x31 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

krakeleringar

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
461564
3 200
461555
461548
2 800
461546
2 600
461540
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.