Agnes Cleve olja

148822

CLEVE, Agnes (1876-1951): Stilleben med skulptur, signerad och daterad Agnes Cleve -39, olja på pannå, 63x46 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Agnes Cleve olja

Budhistorik (10 bud)
463743
9 600
462495
9 400
462495
8 000
460132
459174

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.