Nils von Dardel blyerts

148814

VON DARDEL, Nils (1888-1943): Flicka med flätor, signerad Dardel, blyerts på papper, 72x53 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Nils von Dardel  blyerts

Budhistorik (21 bud)
462551
10 500
462550
10 000
462547
9 800
462546
9 600
462544
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.