Målning 1800-tal

148790

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med hatt, monogramsignerad och daterad 1892, olja på duk, 53x44 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Färgbortfall

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
464528
464530
3 800
464528
3 600
464526
3 400
464522
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.