Adrien Moreau akvareller

148781

MOREAU, Adrien (1843-1906): Interiörer med kvinnor och herrar, signerade Adrien. Moreau, akvarell och täckvitt, 24x17 cm vardera; 2 st samramade;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Adrien Moreau akvareller

Budhistorik (5 bud)
461521
2 600
461518
460341
460072
500
460071

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.