Karl Friedrich Gotsch färgkrita

148751

GOTSCH, Friedrich Karl (Danmark, 1900-1984): Hamnbild med kvinna, signerad, färgkrita, 40x29 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

reva

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

459766
456361
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.