Franz Hoffmann-Fallersleben

148728

HOFFMANN-FALLERSLEBEN Franz (1855-1927): Landskap med hus, signerad och daterad 1910, olja på duk, 36x76 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Franz Hoffmann-Fallersleben

Budhistorik (12 bud)
461750
2 400
460945
461740
460945
461737
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.