Ernst Billgren färglitografi

148698

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Torparflickan" ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 131/170, färglitografi, 76x78 cm;
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (5 bud)
452856
2 400
452855
450650
441834
1 600
441587

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.