Agnes Cleve olja

148696

CLEVE, Agnes (1876-1951): Lässtund, signerad och daterad A Cleve -18, olja på duk, 69x61 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Konst, Måleri

Agnes Cleve olja

Budhistorik (13 bud)
461249
12 000
461248
10 500
461245
7 600
461243
5 200
461242
2 600

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.