Erland Cullberg oljemålning

148689

CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad EC, olja på duk, 115,5x88 cm, påskrift: Tankeflykt

Färgbortfall

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
453274
14 500
453249
14 000
453273
13 500
453249
13 000
453269
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.