Peder Duke oljemålning

148679

DUKE, Peder (1938-2003):"Glidande färg", signerad och daterad a tergo Peder Duke 1984, olja på duk, 109x105 cm

Hål i tavlans nedre del på höger sida, ca 7x4,5 cm

Konst, Måleri

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (4 bud)

448474
445194
3 200
443422
443286

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.